UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.6) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Block
hy: Բլոկ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: String
hy: Տող

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Parents for @title
hy: @title-ի ծնողները

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
