UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.6) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
