UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.6) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: From
sq: Nga

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: String
sq: Vargu

en: Context
sq: Konteksti

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
