UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: From
be: Ад

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Other
be: Іншыя

en: String
be: Радок

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Empty
be: Пусты

en: Select
be: Выбраць

en: Context
be: Кантэкст

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title

en: Parents for @title
be: Бацькі @title

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
