UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to ca translation catalogue (81 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: From
ca: De

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Other
ca: Altres

en: Attributes
ca: Atributs

en: String
ca: Cadena

en: Links:
ca: Enllaços:

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: Source
ca: Font

en: Entity
ca: Entitat

en: Empty
ca: Buit

en: Not available
ca: No disponible

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Values
ca: Valors

en: Identifier
ca: Identificador

en: Others
ca: Altres

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Formatter
ca: Formatador

en: Boolean
ca: Booleà

en: Available components
ca: Components disponibles

en: - All -
ca: - Tot -

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Menu depth
ca: Profunditat en el menú

en: Title display
ca: Visualització del títol

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title

en: Parents for @title
ca: Pares per @title

en: Absolute URL
ca: URL absoluta

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: %name field is not in the right format.
ca: El camp %name no està en el format correcte.

en: Plugin for @title
ca: Connector per a @title

en: Format type machine name
ca: Nom màquina del tipus de format

en: Region for @title
ca: Regió per a @title

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
