UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
