UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: From
lt: Nuo

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: String
lt: Eilutė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Values
lt: Reikšmės

en: Context
lt: Kontekstas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Boolean
lt: Loginis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: - All -
lt: - Visos -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Parents for @title
lt: @title tėvai

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: %name field is not in the right format.
lt: %name laukelis netinkamo formato.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Description display
lt: Aprašymo atvaizdavimas

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
