UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: From
lv: No

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Other
lv: Citi

en: Attributes
lv: Atribūti

en: String
lv: Virkne

en: Links:
lv: Saites:

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: Entity
lv: Entītija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Values
lv: Vērtības

en: Context
lv: Konteksts

en: Identifier
lv: Identifikators

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: - All -
lv: - Visi -

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: Parents for @title
lv: @title vecāks

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti
