UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.7) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: - All -
mk: - Сите -
