UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.8) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Refresh
az: Yenilə

en: Menu
az: Menyu

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: From
az: Kimdən

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Other
az: Digər

en: String
az: Mətn

en: Provider
az: Provayder

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Empty
az: Boş

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Select
az: Seçin

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Values
az: Qiymətlər

en: Context
az: Kontekst

en: Identifier
az: İdentifikator

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Boolean
az: Məntiq

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: Label display for @title
az: @title üçün etiket ekranı

en: Parents for @title
az: @title üçün valideynlər
