UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.8) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: From
nn: Frå

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: String
nn: Streng

en: Empty
nn: Tom

en: - All -
nn: - Alle -
