UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.8) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit
