UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.9) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Region
el: Περιοχή

en: Menu
el: Μενού

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: From
el: Από

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Other
el: Άλλο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: String
el: Φράση

en: Links:
el: Σύνδεσμοι:

en: Provider
el: Πάροχος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: Entity
el: Οντότητα

en: Empty
el: Κενό

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Select
el: Επιλογή

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Available components
el: Διαθέσιμα συστατικά

en: - All -
el: - Όλα -

en: Slot
el: Σχισμή

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Label display for @title
el: Εμφάνιση ετικέτας για το @title

en: Parents for @title
el: Γονείς για το @title

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: %name field is not in the right format.
el: Το πεδίο %name δεν έχει τη σωστή μορφοποίηση.

en: Format type machine name
el: Μορφότυπος ονόματος μηχανής
