UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.9) - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: From
sk: Od

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Other
sk: Ostatné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: String
sk: Reťazec

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Source
sk: Zdroj

en: Entity
sk: Entita

en: Empty
sk: Prázdne

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Select
sk: Zvoľte

en: Display all
sk: Zobraziť všetko

en: Context
sk: Kontext

en: Others
sk: Iné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title

en: Parents for @title
sk: Nadradení pre @title

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Slots
sk: Miesta

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: %name field is not in the right format.
sk: Pole %name nie je v správnom formáte

en: Format type machine name
sk: Strojový názov typu formátu

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
