UI Patterns (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Pattern
az: Nümunə
