UI Patterns (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Field
id: Bidang

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Pattern
id: Pola
