UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
