UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Articles
pl: Artykuły

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Core
pl: Rdzeń

en: Page
pl: Strona

en: Fields
pl: Pola

en: Desc
pl: Malejąco

en: Destination
pl: Cel

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Hide empty fields
pl: Ukrywaj puste pola

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
pl: Powoduje, że puste pola, oraz ich etykiety i związany z nimi kod, nie są w ogóle wyświetlane.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Provide default field wrapper elements
pl: Dostarczaj domyślne elementy obejmujące pola

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
pl: Jeśli nie zaznaczono, pola, które nie zostały skonfigurowane do dostosowania ich elementów języka HTML nie otrzymają żadnych wraperów dla ich wraperów pola, etykiety oraz pola+etykiety. Możesz użyć tej opcji, aby szybko zmniejszyć ilość markup, które widok dostarcza domyślnie, kosztem trudniejszego zastosowania CSS.

en: Paragraphs
pl: Akapity
