UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
