UI Patterns (SDC in Drupal UI) (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Articles
az: Artikllər

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Hide empty fields
az: Boş sahələri gizlədin

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
az: Sahələri, etiketləri və ya boş sahələr üçün işarələmə göstərməyin.
