UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Destination
eu: Helbidea

en: Source
eu: Iturburua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Hide empty fields
eu: Eremu hutsak ezkutatu

en: Asc
eu: Goraka
