UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
