UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Articles
gl: Artigos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Core
gl: Núcleo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Destination
gl: Destino

en: Pattern
gl: Patrón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Hide empty fields
gl: Ocultar os campos baleiros

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
gl: Non mostrar campos, etiquetas ou marcas para campos que estean baleiros.
