UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Articles
hu: Cikkek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Fields
hu: Mezők

en: Desc
hu: Csökk

en: Destination
hu: Cél

en: Pattern
hu: Minta

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Variant
hu: Változat

en: Hide empty fields
hu: Üres mezők elrejtése

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
hu: Ne jelenítse meg a mezőket, a címkéket vagy a mezők jelölőit, ha azok üresek.

en: - Hidden -
hu: - Rejtett -

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Provide default field wrapper elements
hu: Alapértelmezett mező befoglaló elemek biztosítása

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
hu: Ha nincs bejelölve, akkor azok a mezők amelyeknél nincsen beállítva a saját HTML elemeik testreszabása, egyáltalán nem fognak használni semmilyen befoglalót a mezőikhez, címkéikhez és mező + címke használva befoglalóikhoz. Ezzel gyorsan le lehet csökkenteni a nézet által alapértelmezetten biztosított jelölők számát annak árán, hogy jóval nehezebb lesz a CSS használata.
