UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
