UI Patterns (SDC in Drupal UI) (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Other
hu: Egyéb

en: Destination
hu: Cél

en: Pattern
hu: Minta

en: Source
hu: Forrás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Setting
hu: Beállítások

en: Patterns
hu: Minták

en: Variant
hu: Változat

en: Hide empty fields
hu: Üres mezők elrejtése

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
hu: Ne jelenítse meg a mezőket, a címkéket vagy a mezők jelölőit, ha azok üresek.

en: - Hidden -
hu: - Rejtett -

en: Fieldgroups
hu: Mezőcsoportok

en: Extra fields
hu: Extra mezők

en: Provide default field wrapper elements
hu: Alapértelmezett mező befoglaló elemek biztosítása

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
hu: Ha nincs bejelölve, akkor azok a mezők amelyeknél nincsen beállítva a saját HTML elemeik testreszabása, egyáltalán nem fognak használni semmilyen befoglalót a mezőikhez, címkéikhez és mező + címke használva befoglalóikhoz. Ezzel gyorsan le lehet csökkenteni a nézet által alapértelmezetten biztosított jelölők számát annak árán, hogy jóval nehezebb lesz a CSS használata.
