UI Patterns (SDC in Drupal UI) (8.x-1.15) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Fields
pl: Pola

en: Other
pl: Inne

en: Destination
pl: Cel

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Patterns
pl: Wzory

en: Variant
pl: Wariant

en: Hide empty fields
pl: Ukrywaj puste pola

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
pl: Powoduje, że puste pola, oraz ich etykiety i związany z nimi kod, nie są w ogóle wyświetlane.

en: Fieldgroups
pl: Grupy pól

en: Extra fields
pl: Dodatkowe pola

en: Provide default field wrapper elements
pl: Dostarczaj domyślne elementy obejmujące pola

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
pl: Jeśli nie zaznaczono, pola, które nie zostały skonfigurowane do dostosowania ich elementów języka HTML nie otrzymają żadnych wraperów dla ich wraperów pola, etykiety oraz pola+etykiety. Możesz użyć tej opcji, aby szybko zmniejszyć ilość markup, które widok dostarcza domyślnie, kosztem trudniejszego zastosowania CSS.
