UI Patterns (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Destination
ca: Destí

en: Pattern
ca: Patró

en: Source
ca: Font

en: Plugin
ca: Connector

en: Hide empty fields
ca: Amaga els camps buits

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
ca: No mostris els camps, etiquetes o marcat per als camps que estan buits.

en: - Hidden -
ca: - Ocult -

en: Provide default field wrapper elements
ca: Proporcioneu els elements de contenidor de camps predeterminats

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
ca: Si no està marcada, els camps que no estiguin configurats per personalitzar els seus elements HTML no reben cap embolcall per al seu camp, etiqueta i embolcall de camp + etiqueta. Podeu utilitzar-ho per reduir ràpidament la quantitat de marcat que proporciona la vista de forma predeterminada, a costa de fer més difícil d'aplicar CSS.
