UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Content
es: Contenido

en: Blocks
es: Bloques

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de
