UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Content
id: Konten

en: Blocks
id: Blok

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
