UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Content
sv: Innehåll

en: Blocks
sv: Block

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
