UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Destination
el: Προορισμός

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Source
el: Πηγή

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: About
el: Περί
