UI Patterns 1.x Field Formatters (2.1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: About
lt: Apie
