UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Destination
hr: Odredište

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis
