UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Destination
ru: Место назначения

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Source
ru: Источник

en: Plugin
ru: Плагин

en: About
ru: Информация

en: Variant
ru: Вариант
