UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Required
af: Verplig

en: Color
af: Kleur
