UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Component
am: ምንዝር

en: Color
am: ቀለም
