UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Icon
az: İconka

en: Component
az: Komponent

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Widget
az: Vidcet

en: Color
az: Rəng

en: Select
az: Seçin

en: Bundles
az: Paketlər

en: Image style
az: Şəkil üslubu
