UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Component
be: Кампанент

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Color
be: Колер

en: Select
be: Выбраць

en: Image style
be: Стыль выявы
