UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Select
bg: Избери
