UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
