UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Color
br: Liv
