UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja
