UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Icon
cs: Ikona

en: Component
cs: Komponenta

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Select
cs: Vybrat

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: Image style
cs: Styl obrázku
