UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Required
da: Obligatorisk

en: Icon
da: Ikon

en: Component
da: Komponent

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Colors
da: Farver

en: Color
da: Farve

en: Select
da: Vælg

en: Hide title
da: Skjul titel

en: Image style
da: Billedformat

en: Are you sure you want to delete the group %group?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette gruppen %group?

en: New group %label successfully created.
da: Ny gruppe %label oprettet.
