UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Component
el: Συστατικό

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Color
el: Χρώμα

en: Select
el: Επιλογή

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
