UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Icon
et: Ikoon

en: Component
et: Komponent

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Color
et: Värv

en: Select
et: Vali

en: Bundles
et: Kogumid

en: Image style
et: Pildi stiil
