UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Component
eu: Osagaia

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Color
eu: Kolore

en: Select
eu: Aukeratu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
