UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Icon
fi: Ikoni

en: Component
fi: Komponentti

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Widget
fi: Widgetti

en: Color
fi: Väri

en: Select
fi: Valitse

en: Bundles
fi: Paketit

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Are you sure you want to delete the group %group?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kenttäryhmän %group?

en: New group %label successfully created.
fi: Uusi ryhmä %label onnistuneesti lisätty.

en: Wrapper CSS classes
fi: CSS-kehysluokat
