UI Patterns Settings (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Required
fr: Requis

en: Icon
fr: Icône

en: Component
fr: Composant

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Media
fr: Média

en: Colors
fr: Couleurs

en: Color
fr: Couleur

en: Select
fr: Sélectionner

en: Bundles
fr: Types

en: Hide title
fr: Cacher le titre

en: Image style
fr: Style d'image

en: Title display
fr: Affichage du titre

en: Are you sure you want to delete the group %group?
fr: Voulez-vous vraiment supprimer le groupe %group ?

en: New group %label successfully created.
fr: Nouveau groupe %label créé avec succès.

en: Add field group
fr: Ajouter un groupe de champs

en: Wrapper CSS classes
fr: Classes CSS de l'enveloppe
